БЛОГ
NOVOS DEVELOPMENT


5 ПЕРЕВАГ КЛУБНИХ БУДИНКІВ, ЩО ТОЧНО ЗМІНЯТЬ ВАШЕ УЯВЛЕННЯ ПРО ЖИТЛО

Сучасний ритм існування ставить нові вимоги до формування простору для життя. Якщо раніше будівельні компанії будували, то зараз - створюють простір. Адже, вага того, як облаштована територія, які умови для комфорту передбачено - зростає. І, доведено, що це дуже впливає на подальший успіх, реалізацію себе та просто рівень задоволеності особи, і, відповідно, всієї сім’ї.

Із цього випливає концепція клубних будинків. Ми розкажемо на чому вона базується та в чому її особливості.

Отже, перше - все зосереджене в одному місці. І це місце - це ваш будинок. У його жителів не виникає питання з пошуком найближчої тренажерної зали, місця для проведення можливих переговорів, місця, де можна під час незатишної погоди провести дозвілля з малюком. Адже, і дитяча кімната, і зона для переговорів, і тренажерний зал, і зона барбекю - вже все передбачене саме в клубному будинку.

Наступне - безпека й приватність, які взагалі не стоять під сумнівом чи питанням. Адже, клубні будинки розраховані переважно на невелику кількість жителів. В холі цілодобово слідкує за порядком та спокоєм професійний консьєрж-сервіс, оскільки безпека кожного із жителів - один із пріоритетів при створенні таких просторів.

Ще одна перевага - це підземний паркінг. Для жителів таких будинків зазвичай передбачено паркінг (підземний чи наземний) із відеоспостереженням, чи іншим видом захисту/охорони. Не потрібно хвилюватися за місце, за те, як стати, за простір на подвір’ї - все вже продумане й укомплектоване. Якщо ж говорити про клубний будинок від Novos Development - то у Victory Club House, вперше серед полтавських житлових комплексів передбачено зарядні пристрої для електрокарів та можливість не виходячи з паркінгу одразу потрапити до власного житла.

Наступне - облаштований простір в межах клубного будинку. Кожен мешканець впевнений, що за будь-якої погоди, в своєму дворі може відчути комфорт. Адже, вона стабільно й постійно обслуговується, за нею слідкують і підтримують чистоту. Жителі клубного будинку мають незалежно від сезону облаштовану зону для дозвілля, концептуально продуману проектувальниками та оформлену із залученням дизайнерів.

І, закінчимо архітектурою та проектуванням. Унікальне архітектурне рішення клубних будинків є базою, котру не просто цінують, нею - надихаються. Кожна деталь має вагу та значення, і враховано все до дрібниць. Такий будинок не просто вирізняється з-поміж інших, він покликаний задовольняти всі потреби: від шумоізоляції - до естетичного задоволення облаштованим простором в дворі, холі чи зоні барбекю.

Звісно, всі переваги та особливості передати словами важко. Й, думаємо, не зовсім правильно. Оскільки, такі комплекси мають мати певний секрет та ексклюзивність, про які будуть знати, та котрими будуть користуватися лише її жителі.

Щодо того, де клубні будинки мають статусність та високо цінуються, то це: Нью-Йорк, Берлін, Лондон, Москва, Сингапур, Київ.

Зовсім скоро такого формату житловий простір з’явиться і в Полтаві. Детальніше про ЖК Victory Club House, котрий буде розміщуватися в самому серці нашого міста - трішки згодом.