НОВИНИ
NOVOS DEVELOPMENT GROUP


Відповідь Novos Development GROUP стосовно Прирічкового парку

Шановні містяни, представники влади, медіа, лідери думок!

Компанія Novos Development Group продовжує інформувати та вести діалог стосовно набережної річки Ворскла, Прирічкового парку. Два тижні назад ми попросили всіх, кому не байдужа доля парку і тих, хто налаштований на конструктивний діалог сформувати ініціативну групу та почати діалог. На даний момент ініціативна групи не сформована.

Novos Development Group- організація, що працює у Полтаві та для полтавців. Нам важлива наша репутація, оскільки наші плани розвитку зосереджені, в першу чергу, тут. Іноді, в наш бік лунають звинувачення, деякі з яких є маніпулятивними, а деякі - відверто неправдивими, тому ми хочемо на них відповісти.

Отже, по-порядку:

Перше - “компанія Novos Development не залучена до створення гарної набережної й веде діяльність виключно у власних комерційних інтересах”. Такі висловлювання ми чуємо від деяких представників влади, активістів на телебаченні, читаємо в соцмережах.

Це є лише суб’єктивною думкою конкретних осіб, й не має відношення до дійсності. Наша компанія займається розробкою ДПТ (Детальний план території) на ділянках, що не лише є в нашому користуванні, а й на всіх територіях, котрі називають Прирічковим парком. Тобто, наша компанія є інвестором з розробки цього детального плану всієї зеленої зони, що розташована між проспектом Миру та річкою Ворскла. Є певна процедура, правила, згідно яких ми рухаємося.

Друге - ситуація із межами Прирічкового парку.

Одні говорять на ефірах, що межі парку не встановлені до цього часу. Інші - що, межі існують із 2009-го року, і Прирічковий парк існує. Ми ж апелюємо звернутися всіх до кадастрової карти - https://map.land.gov.ua/ й самим перевірити наявність кадастрового номеру зеленої ділянки на березі Ворскли, яку сприймають Прирічковим парком.
В реальності - кадастрового номеру цієї території немає. Віримо, що ситуація зовсім скоро зміниться, адже резонанс навколо неї просто вимагає затвердження меж та присвоєння кадастрового номеру. Ми повністю підтримуємо такий підхід.
Наразі ділянки, яку називають Прирічковим парком, юридично не існує, вона не значиться на публічній кадастровій карті та майнові права на неї не зареєстровані. За замовленням Управління земельних ресурсів розробляється технічна документація щодо визначення меж Прирічкового парку, результатом розроблення якої повинно стати присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці під Прирічковий парк. Наступним кроком Міська рада повинна затвердити технічну документацію щодо встановлення меж, визнати територію, яка зазначена в технічній документації Прирічковим парком та визначити його балансоутримувача. Нагадуємо, що ми як компанія, яка зацікавлена у визначенні меж, оскільки ділянка, яка знаходиться в оренді у нас - не є частиною парку

Новос девелопмент не веде діалогу з громадськістю

Із першого для ми ведемо діалог із усіма зацікавленими сторонами та заявляємо про готовність до діалогу, пояснюємо позиції ЗМІ, надаємо документи.

Представники Novos Development Group запросили до діалогу всіх учасників, і почали дії з тими, хто мав конструктивну позицію та конкретні пропозиції. Наприклад, ми зв’язалися із представниками громадської організації “Ветерани війни Афганістану, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Подільського району м.Полтава” підписавши з ними Меморандум, за умовами якого перенесли меморіал на вільну ділянку.

Публікували про це матеріали, писали в себе на сайті.

Про розгляд петиції 588, що має назву «Зупинити забудову Прирічкового парку багатоповерхівками» на засіданні Міської ради - представники Новос також були присутні. Саме там ми показали вперше попередній план території, поділившись планами спорудити на ділянках, що орендуємо - житлові будинки.

Новос Девелопмент також запрошував на перемовини учасників та ініціаторів вуличних акцій, а 2-го квітня на офіційній сторінці у Facebook ми запропонували сформувати ініціативну групу для перемовин, у будь-який зручний час на будь-яке зручне місце. Станом на момент публікації статті група не була сформована, але ми з нетерпінням чекаємо зворотного зв’язку та переходу дій у конструктив.