НОВИНИ
NOVOS DEVELOPMENT GROUP

Новинна стрічка актуальних подій і заходів.

До уваги наших клієнтів - графік роботи відділу продажу Novos Development Group!

Новорічні свята - найкращий час, щоб здійснити мрію! 💫
Що може бути краще покупки власного житла ?
Наші менеджери залюбки покажуть вам найкращі умови покупки за келихом святкового шампанського, тому не зволікайте⏳

Звернутися можна
🏢 за адресою: вул. Ляхова, 10
📲 за телефоном: +380671560005 

Novos Development Group стали генеральним партнером щорічного забігу “Полтавська ніч 2021”, який відбувся 11 вересня 2021 у парку Перемога. Це 5-й забіг “Полтавська ніч 2021” від організаторів Running club Poltava. Команда Novos Development Group і сама активно прийняла участь у забігу, зайнявши друге місце.
Компанія вважає, що спорт - запорука здорового способу життя і приклад для молодого покоління.

Компанія Novos Development GROUP підтримує концепцію збереження зеленої зони Прирічкового парку!
Тому наші співробітники долучилися до прибирання території парку, підтримавши ініціативу громадських активістів.
Ми відкриті до конструктивного діалогу з громадськістю та спільним діям щодо розвитку території Прирічкового парку!


ДЕТАЛЬНІШЕ

Компанія Novos Development GROUP підтримує концепцію збереження зеленої зони Прирічкового парку!
Тому наші співробітники долучилися до прибирання території парку, підтримавши ініціативу громадських активістів.
Ми відкриті до конструктивного діалогу з громадськістю та спільним діям щодо розвитку території Прирічкового парку!


ДЕТАЛЬНІШЕ

14 квітня

Відповідь Novos Development GROUP стосовно Прирічкового парку

Шановні містяни, представники влади, медіа, лідери думок!

Компанія Novos Development GROUP продовжує інформувати та вести діалог стосовно набережної річки Ворскла, Прирічкового парку. Два тижні назад ми попросили всіх, кому не байдужа доля парку і тих, хто налаштований на конструктивний діалог сформувати ініціативну групу та почати діалог. На даний момент ініціативна групи не сформована.

Novos Development GROUP - організація, що працює у Полтаві та для полтавців. Нам важлива наша репутація, оскільки наші плани розвитку зосереджені, в першу чергу, тут. Іноді, в наш бік лунають звинувачення, деякі з яких є маніпулятивними, а деякі - відверто неправдивими, тому ми хочемо на них відповісти.

ДЕТАЛЬНІШЕ

19 березня

Чи буде у Полтаві сучасна набережна. Діалог між мешканцями та забудовником продовжується

Вчора представники Novos Development Group взяли участь у засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму Полтавської міської ради. Розглядали питання петиції 588, що має назву “Зупинити забудову Прирічкового парку багатоповерхівками.”


Мешканці району “Левада” стурбовані, що залишаться без рекреаційної зони, зони для відпочинку та дозвілля, вважають також, що Прирічковий парк має бути зеленим та приведеним до ладу, аби полтавці мали гарну прибережну зону.

Наша компанія повністю підтримує концепцію збереження Парку, а також його впорядкування та благоустрою, створення сучасної та цікавої Набережної річки Ворскла. Ми завжди готові до відкритого діалогу, тому прийшли на засідання комісії, як і на попередні зустрічі із мешканцями прилеглих територій та іншими зацікавленими особами.

Ми діємо згідно Закону, і закликаємо учасників процесу не піддаватися політичним маніпуляціям деяких політичних сил, а також намагання використати питання Прирічкового Парку для власного піару. Вважаємо підхід - пошуку компромісу між мешканцями та забудовником у результаті діалогу - цивілізованим та конструктивним, тому пояснюємо кожен наш крок та беремо участь у всіх обговореннях із усіма, хто до діалогу готовий.

Хочемо зауважити, що території не є частиною Парку, а лише межують із ним. У рамках нашого проекту ми готові брати участь у споруджені набережної та благоустрої самого парку, на принципах соціальної відповідальності.

Наступного тижня плануємо віддати завершений детальний план територій на розгляд до Управління містобудування та архітектури. Його має бути впродовж 20-ти днів розглянуто, після - має бути заплановано громадські обговорення.

Детальний план передбачає розміщення житлових будинків на відстані до водойми в 162 метри. Іншу територію ми облаштуємо, аби можна було вільно й комфортно проводити дозвілля. Прохід до водойми ніяким чином не буде обмежений. Незабаром ми будемо готові презентувати проект та ініціювати його публічне обговорення.

15 березня

Жодного метра Прирічкового парку не буде закрито для відвідувачів: огороджується лише ділянка, яка межує з парком

З п’ятого березня Novos Development Group встановила паркан на територіях, що є в нашому користуванні. Це - ділянка на проспекті Миру, 5, котра межує з Прирічковим парком. Але, варто зазначити, що до складу самого парку вона не входить.

Саме зараз розробляється детальний план територій: цих ділянок, та зони Прирічкового парку, що поряд. Наша компанія Novos Development є інвестором з розробки цього плану. Аби він був виконаний професійно - ми також залучили досвідчених фахівців.
Взагалі, на розробку ДПТ дозвіл був виданий на сесії міської ради №37, 7-го скликання від 21.10.2020 року.

На даному етапі будівництво не передбачене. Ми зараз розробляємо детальний план, який вже буде містити всю інформацію: які забудови ми бачимо на якому конкретному місці, яке облаштування прибережної зони хотіли б зробити й інші деталі з описом та прорахуваннями. І як тільки він буде завершений - він буде розміщений на сайті міської ради для висловлень коментарів. Після їхніх врахувань - його буде передано до затвердження на сесію міської ради.

Також, варто додати, що на цих територіях був розміщений меморіал воїнам-афганцям. Він не є зареєстрований як об'єкт культурної спадщини. Але є досить важливим місцем для тих, хто вшановує пам’ять загиблим учасникам бойових дій та усім героям тогочасних подій.

11-го березня наша компанія підписала меморандум про співпрацю з представниками громадської організації “Ветерани війни Афганістану, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Подільського району м.Полтава” й перенесла важливу споруду на територію поряд. Меморіальна стела загиблим воїнам-афганцям, із облагородженою поряд територією знову буде у вільному доступі до кінця березня.

Вдячні представникам громадської організації “Ветерани війни Афганістану, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Подільського району м.Полтава”, що погодилися з нашим баченням та прийняли пропозицію перенесення меморіалу. За умовами підписаної угоди, ми також завершимо за сприятливих погодних умов благоустрій території навколо стели”

Слідкуйте за офіційними джерелами та коментарями наших довірених представників. Про завершений детальний план ми обов’язково сповістимо тут на сайті.

28 березня

До відома інвесторів

Дорогі інвестори та майбутні мешканці наших будинків, на фоні ситуації, що розгорнулась у світі повідомляємо:

Ми не припиняємо будівництв, оскільки несемо відповідальність перед Вами. Всі наші роботи ведуться за планом.

Ми вжили всі заходи для безпеки та здоров'я наших робітників. Санітайзери та медичні маски - незамінні супутники на час карантину.

Вірус буде подолано, а графік робіт дотримано! Бережіть себе.

NOVOSDEVELOPMENT GROUP тримає свою репутацію вже 15 років. А наш відділ продажу працює в дистанційному режимі та ви завжди зможете почути наших менеджерів за телефоном:

📌наші менеджери з продажу працюють в он-лайн режимі з пн.-пт. 09.00 -18.00, сб. з 10.00 - 16.00 та радо нададуть вам всю необхідну інформацію ☎️ +38 (067) 214 00 05

📌клієнтам, які зацікавляться квартирою, надішлють договір та обговорять його дистанційно.

📌 якщо ж у вас виникла необхідність в безпосередній консультації в офісі, інформуємо, в центральному офісі NOVOS DEVELOPMENT GROUP в м. Полтава працює менеджер з продажу пн.-пт. 09.00 -18.00.

📌для забезпечення безпеки відвідувачів та працівників вжито посилені санітарні заходи.

📌на будівельних майданчиках роботи тривають за графіком.

25 лютого

VICTORY CLUB HOUSE стане першим клубним будинком європейського рівня.

Продаж квартир в унікальному для Полтави житловому комплексі Victory Club House - розпочато! Розкішний клубний будинок у самому серці міста не залишить байдужим жодного поціновувача комфорту стилю та практичності. Власна тренажерна зала, дитяча розважальна кімната, клубний простір із кіно-лаунжем та обідньою зоною, підземний паркінг та презентабельна гостьова зона очікування - все це ви побачите у Victory Club House. ЗМІ про нас.

https://victory-house.pl.ua


10 грудня

Увага, Зміни у графіку роботи відділу продажу!  

Вітаємо Вас із прийдешніми святами та Інформуємо щодо змін у графіку роботи відділу продажу у святкові та передсвяткові дні:

21.12 – з 10:00 до 16:00
24.12 – у звичайному режимі  
25.12 – з 10:00 до 16:00
28.12 – з 10:00 до 16:00
29.12 – вихідний
30.12 – з 10:00 до 16:00
31.12 – вихідний
01.01 – вихідний
02.01 – у звичайному режимі
03.01 – у звичайному режимі
04.01 – з 10:00 до 16:00
05.01 – вихідний
06.01 – з 10:00 до 16:00
07.01 – вихідний

Чекаємо на вас у відділі продажу!

12 листопада

ШУКАЄМО МЕНЕДЖЕРА З ПІСЛЯПРОДАЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Друзі, ми невпинно рухаємося вперед та розвиваємося. І сьогодні наша команда розшукує ще одного гравця - МЕНЕДЖЕРА З ПІСЛЯПРОДАЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, який зробить нашу роботу ще ефективнішою та продуктивнішою, а наших клієнтів - ще більш задоволеними :)

ВИМОГИ
- м/ж, 25 - 35 років
- вища освіта
- успішний досвід роботи із клієнтами від 1 року
- володіння навичками ведення ділових перемовин
- знання ринку житлової нерухомості м.Полтава
- тяжіння до структурування процесів та своєчасного виконання завдань
- знання різних моделей інвестування (попередній та інвестиційний договори та ін.)
- висока культура спілкування, знання ділового етикету (!)
- спрямованість на професійне зростання
- орієнтованість на результат
- презентабельний зовнішній вигляд
- грамотне володіння мовою
- впевнений користувач ПК
- базові знання будівельних технологій та матеріалів
- базові знання з документообігу НАВИЧКИ
- комунікаційні
- робота із запереченнями та скаргами клієнтів
- уміння працювати у стислі терміни
- стресостійкість
- високий ступінь відповідальності та організованості
- пунктуальність
- проактивність, наполегливість та ініціативність
- спрямованість на досягнення результату

ОБОВ'ЯЗКИ:
Посляпродажний сервіс для клієнтів компаніі-забудовника.
ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт 9:00 - 19:00

Якщо Ви відповідаєте нашим вимогам та бажаєте приєднатися до нашої дружньої команди, будь ласка, надсилайте Ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати на електронну пошту hr@novosdevelopment.com

11 жовтня

Увага, Зміни у графіку роботи відділу продажу! ! 

Повідомляємо, що 14 жовтня відділ продажу буде не доступним для відвідування клієнтами у зв'язку з Національним святом Дня захисника України.

Завжди раді Вам!


30 червня

У здоровому тілі - здоровий дух! 

У здоровому тілі - здоровий дух! Це девіз нашої команди! Тільки за цієї умови команда може працювати як єдиний злагоджений організм задля досягнення високих результатів.

28-29 червня ми вирушили загартовувати себе та просто отримати задоволення від природи, тож хочемо поділитися світлинами та деякими відгуками колег з приводу сплаву на байдарках по річці …..:

Відгуки колег:
«Незабутні враження. Ми побачили багато гарних місць та отримали купу емоцій!»

«Сонце. Дощ. Спротив вітру. Бризки води. Посвячення у пірати. Краса природи. Чудова компанія. Ці емоції неможливо купити, їх можливо тільки подарувати!»

«Сплав на байдарках був просто супер. Хоча я не великий прихильник активного відпочинку, але мені дуже сподобалось. Якщо буде ще похід - я за!»


30 червня

У здоровому тілі - здоровий дух! 

У здоровому тілі - здоровий дух – це девіз нашої команди! Тільки за цієї умови команда може працювати як єдиний злагоджений організм задля досягнення високих результатів.

28-29 червня ми вирушили загартовувати себе та просто отримати задоволення від природи, тож хочемо поділитися світлинами та деякими відгуками колег з приводу сплаву на байдарках по річці …..:


Відгуки колег:

«Незабутні враження. Ми побачили багато гарних місць та отримали купу емоцій!»
* * * 
«Сонце. Дощ. Спротив вітру. Бризки води. Посвячення у пірати. Краса природи. Чудова компанія. Ці емоції не можливо купити, їх можливо тільки подарувати!»
* * * 
«Сплав на байдарках був просто супер. Хоча я не великий прихильник активного відпочинку, але мені дуже сподобалось. Якщо буде ще похід - я за!»


07 червня

СТАРТ ПРОДАЖУ! 

Раді повідомити Вам, що продаж квартир у концептуально новому для на нашого міста житловому комплексі Оскар – розпочато!
Житло бізнес-класу із презентабельним фойє, цілодобовим консьєрж-сервісом, а також комфортними та функціональними плануваннями, власним підземним паркінгом і унікальною для Полтави архітектурою тільки на початку продажу за неймовірно привабливою ціною. Телефонуйте до відділу продажу та бронюйте своє зіркове житло у ЖК Оскар вже зараз!


06 червня

Увага, зміни в режимі роботи відділу продажу в червні! 

У зв'язку з державними святами та додатковими вихідними днями в червні, відділ продажу буде працювати за наступним графіком:

ЧЕРВЕНЬ 2019:
17 червня - Трійця з 10:00 до 16:00
28 червня - День Конституції України з 10:00 до 16:00
Решту днів - без змін.
Чекаємо Вас!